خانواده استوریج های DELL EMC Unity

خانواده استوریج های DELL EMC Unity

خانواده استوریج های DELL EMC Unity

عملکرد و کارایی

استوریج های خانواده Dell EMC Unity فضای ذخیره سازی را با سادگی ، طراحی مدرن ، استقرارهای انعطاف پذیر و قیمت های مقرون به صرفه به مرکز داده ارائه می دهد. استوریج EMC Unity در یک طراحی جمع و جور دو یونیتی هیبریدی از نوع All-Flash ، بسیاری از قابلیت های مورد نیاز سازمانی مانند سادگی در محیط ابری را برای شرکت های بزرگ یا کوچک به ارمغان آورده است.

سیستم عامل استوریج موسوم به Dell EMC Unity Operating Environment بسیار انعطاف پذیر است و می تواند در سیستم های همگرا VBlock یا VxBlock ، یک استوریج ذخیره سازی اختصاصی یا به عنوان یک ابزار ذخیره سازی مجازی تعریف شده و توسط نرم افزار استفاده شود.

  • طراحی مدرن – با ذخیره سازی پیشرفته هاردهای SSD ، استوریج Unity قدرت عملکرد فلش و ترکیبی را فراهم می کند.
  • مدیریت ساده – رابط کاربر پسند یکپارچه ، عملیات را برای مدیریت ساده می کند.
  • انعطاف پذیری – با تلفیق و جابجایی ، چندین مرکز داده را می توانید اداره کنید.

حفاظت از اطلاعات

با استفاده از نرم افزار Dell EMC’s Data Protection Suite کنترل مستقیم پشتیبان گیری و بازیابی و بازیابی VMware تا 30 برابر سریعتر را فراهم می کند. مدیریت با نظارت فعال ، تجزیه و تحلیل و گزارش دهی ساده انجام می شود تا اطمینان حاصل شود زیرساخت شما به طور روان کار می کند. با استفاده از تجهیزات پشتیبان گیری Data Domain ، می توانید نیازهای ذخیره سازی محافظت را 10 تا 30 برابر و زمان پشتیبان را تا 50 درصد کاهش دهید.

تجزیه و تحلیل ذخیره سازی

تجهیزات ذخیره سازی Dell EMC Unity مجهز به CloudIQ ، تجزیه و تحلیل ذخیره سازی مبتنی بر فضای ابری است ، تا دسترسی آسان به داده ها ، تجزیه و تحلیل های پیش بینی ، بازسازی داخلی و امتیازات بهداشتی پیشگیرانه را فراهم کند. داشبورد مبتنی بر ابر دسترسی به اطلاعات دقیق را از هرجای دیگر در همه سیستم های نظارت شده دستگاه Unity ساده می کند.

خانواده استوریج های Unity

Unity All-Flash

سیستم عامل استوریج های All-Flash با عملکرد تمام فلش در مدل های یونیتی 350F ، 450F ، 550F و 650F ارائه شده اند و می توانند هزینه های مراکز داده را کاهش دهند.

سرویسهای کاهش داده برای کارایی بیشتر ، نصب در چند دقیقه ، مدیریت از فضای ابری و پشتیبانی از ظرفیت حداکثر 16 پتابایت داده از قابلیتهای آنها می باشد.

Unity Hybrid-Flash

استوریج های Unity Hybrid-Flash ترکیبی ایده آل از عملکرد ذخیره سازی و صرفه جویی در هزینه را در سیستم های Unity 300 ، 400 ، 500 و 600 ارائه می دهد.

قابلیت های SAN و NAS یکپارچه ، کاهش داده ها برای Pool های فلشی ، مدیریت از فضای ابری و پشتیبانی از ظرفیت حداکثر 16 پتابایت داده از قابلیتهای آنها می باشد.

UnityVSA

استوریج نرم افزاری UnityVSA ویژگی های ذخیره سازی و مدیریت داده Unity را به محیط VMware ESXi وارد می کند.
حداکثر 50 ترابایت فضای ذخیره سازی واحد کاملاً کاربردی ، قابلیت اتصال NAS و iSCSI و پشتیبانی از ظرفیت حداکثر 16 پتابایت داده از قابلیتهای آنها می باشد.

 


موارد پیشنهادی