انتخاب سرور مناسب HP

انتخاب سرور مناسب HP

انتخاب سرور مناسب HP

شرکت HP دارای سابقه طولانی در زمینه رهبری تکنولوژیکی و توسعه محصولاتی است که استفاده و مدیریت آنها بسیار آسان ی باشد. شرکت اچ پی به عنوان یکی از شرکت های بزرگ فناوری ، به عنوان بزرگترین زیرساخت های فناوری اطلاعات ابری و اتصال همگرا می باشد.

سرورهای شرکت اچ پی بدون در نظر گرفتن بار کاری مناسب ترین سرورهای برای نیاز شما می باشند. با استفاده از سرورهای اچ پی می توانید عملیات را با کارایی بیشتری انجام دهید و به شبکه IT خود سرعت ببخشید. با استفاده از سرورهای اچ پی می توانید بهره وری و عملکرد کلی شرکت را بهبود ببخشید.

اگرچه ممکن است یک سرور کوچک نسبت به رایانه رومیزی از سطح بالایی متفاوت به نظر برسد ، اما دستگاه ها برای کارهای بسیار متفاوت طراحی شده اند.
دسک تاپ کامپیوتر برای شخصی طراحی شده است که برای اجرای برنامه های دسک تاپ از جمله استفاده از یک پردازشگر کلمه ، یک صفحه گسترده ، یک سرویس گیرنده ایمیل و یک مرورگر وب به راحتی به یک سیستم عامل نیاز دارد.
یک سرور دارای یک سیستم عامل ویژه طراحی شده برای پشتیبانی از بسیاری از کاربران. این برنامه برای اجرای برنامه های چند کاربره مانند: ایمیل ، پیام رسانی و سرورهای چاپی طراحی شده است. تقویم مشترک پایگاه های داده و برنامه ریزی منابع سازمانی و نرم افزار مدیریت روابط با مشتری.

یک سرور همچنین به اشتراک گذاشتن داده ها و همکاری برای کارمندان شما را آسان می کند ، زیرا به عنوان یک مخزن مرکزی برای تمام اسناد ، تصاویر ، مخاطبین و سایر پرونده های مهم شما کار می کند. برای به اشتراک گذاشتن سریع و اقتصادی کارمندان خود ، می توانید یک اینترانت شرکتی را میزبانی کنید. برای پیکربندی یک شبکه خصوصی مجازی ، جایی که شما و کارمندانتان می توانید از هر مکانی که به اینترنت دسترسی دارد از راه دور به داده های سرور دسترسی پیدا کنید. علاوه بر این ، یک سرور می تواند به طور خودکار از سیستم های دسک تاپ و لپ تاپ شما پشتیبان تهیه کند ، بنابراین در صورت خرابی ، از بین رفتن یا دزدیده شدن یک دستگاه ، هرگز داده های مهم را از دست نخواهید داد. این سرورها با قابلیت ذخیره سازی اضافی ، قابل اطمینان ، ایمن و تحمل خطا طراحی شده اند.

سرورهای HP جدید و بازسازی شده
سرورهای HP برج و دندانه دار کردن
سرورهای موجود در rack و tower HP می توانند در به حداکثر رساندن ظرفیت مرکز داده خود ، تسریع در ارائه خدمات و افزایش عملکرد کل مجموعه با هزینه کمتر و تأمین ارزش ، به شما کمک کنند. ارائه خدمات متناسب با حجم کار شما و کاهش انرژی شرکت ما می تواند با هزینه کمتر و مزایای مشابهی که یک سرور HP ایجاد می کند ، در تسریع نتایج خود از IT کمک کنید.

علاوه بر این ، گروه فنی و مهندسی وی سنتر طیف گسترده ای از قفسه ها و زیرساخت های مربوطه را برای تکمیل کارآیی و بهینه سازی محیط محاسبات ارائه می دهد.

اگر لازم است ظرفیت یا عملکرد خود را افزایش دهید ، همه چیزهایی را که نیاز دارید مانند حافظه ، درایو ، شتاب دهنده ، شارژ ، پردازنده یا خدمات تبرید کاملاً سازگار برای قابلیت اطمینان و سازگاری یکپارچه با سرورهای HP خود دارید.

سرورهای HP Blade
به زیرساخت مدولار پلت فرم پروژه خود اضافه کنید که سرورها ، فضای ذخیره سازی و شبکه را برای تسریع در انجام کارها و تحویل برنامه ها و خدمات در محیط های فیزیکی ، محاسبات مجازی و ابری ، به همگرایی می دهد. یک سیستم عامل مدیریتی برای سرعت بخشیدن به ارائه خدمات و همگرایی زیرساخت ها ، در دسترس بودن و چابکی از طریق اتوماسیون مرکز داده.

سرورهای HP مهم هستند
این سرورهای HP از سرورهای کلاس ورود به سیستم برای مأموریت حیاتی ، راه حلهایی با قابلیت پویایی و مقیاس پذیر به شما ارائه می دهند. از تلفیق چندین سرور گرفته تا میزبانی از مراکز داده از برنامه های ERP تا پردازش معاملات بصورت آنلاین و سایر محیط ها ، این سیستم ها زیرساخت های قابل اطمینان تری ، مقیاس پذیر و در دسترس را برای پاسخگویی به نیازهای تجارت شما فراهم می کنند.

سرورهای HP Hyper-Scale
اتصال فراگیر ، گسترش دستگاه های هوشمند و رشد چشمگیر داده ها و برنامه ها باعث تقاضای سرورها می شود ، چابک تر و کارآمدتر هستند که می توانند عملکردی متناسب با هر کار را ارائه دهند. این سرورهای Hp عملکرد آوانگارد و کارایی لازم برای مقیاس پذیری بار کاری به صورت افقی را به شما ارائه می دهند.

 

چگونه یک سرور HP برای تجارت کوچک خود انتخاب کنیم؟
اگر سوال شما بوده باشد ، شرکت شما آنقدر رشد کرده است که شما به اولین سرور خود احتیاج دارید. تبریک می گویم! دستیابی به سرور یک تصمیم بسیار مهم است ، بنابراین ما این راهنما را ایجاد کرده ایم که اصول اساسی این فن آوری را توضیح می دهد ، تا به شما کمک کند تصمیم بگیرید نوع سرور متناسب با نیاز شما باشد.

“چه نوع سرور HP نیاز دارم؟” سرور مناسب خود را انتخاب کنید

نام های بزرگ در بازار سرورها Dell ، Fujitsu ، HP ، IBM ، Lenovo و Oracle است. انتخاب سرور مناسب بستگی زیادی به برنامه هایی دارد که قصد دارید روی آن اجرا کنید.

اگر تنها چیزی که نیاز دارید اشتراک فایل ، پشتیبان گیری خودکار مشتری و کم مصرف بودن دسترسی از راه دور برای رایانه شخصی است (به طور معمول ده یا کمتر) ، HP را بازیگران اصلی در این زمینه بدانید. ما توصیه می کنیم HP Server ترکیبی HPE ProLiant EC200a مدیریت شود: HPE ، در ترکیب با نرم افزار Zynstra ، سرور ترکیبی مدیریت شده HPE ProLiant EC200a را ایجاد کرده است ، محصولی از نمونه کارها ، Easy Connect مخصوصاً برای مشاغل کوچک ، آموزش و ادارات و بخشهای دیگر از نمونه کارها فقط درست IT.
این راه حل سرور برای smb به مشتریان این امکان را می دهد تا بر اساس تقاضا مقیاس خود را ارائه دهند و بدون پیچیدگی قابلیت های پیشرفته ای را ارائه دهند. همه اینها با پشتیبانی از بهترین شبکه شریک برای کلاس HPE شما با قیمتی ماهانه در دسترس ارائه می شود.

 

اگر شرکت شما بیش از ده کارمند با استفاده از رایانه دارد ، شما باید یک سرور ایمیل کار کنید ، یک پایگاه داده را مدیریت کنید یا برنامه های پیچیده مبتنی بر سرور (مانند ERP یا CRM) را اجرا کنید. گزینه شما سرورهای HPE ProLiant ML است: سرورهای HPE ProLiant ML (برج ها) واحدهای مستقلی هستند که شامل تمام عناصر لازم برای پاسخگویی به درخواست های رایانه های مشتری هستند. از مزایای برج سرور این است که نسبتاً کم حجم است و می تواند در مناطق کاری که مخصوص سرورها طراحی نشده اند مورد استفاده قرار گیرد. این بدان معناست که شما برای نصب سرور نیازی به اتاق خاصی برای داده یا خلیج مخصوص ندارید. این سادگی و قدرت همچنین نشان می دهد که سرور به عنوان مکانی ایده آل برای شروع در نظر گرفته می شود برای کسانی که به فکر استفاده از سرور در یک شرکت کوچک هستند.

سرورهای HPE ProLiant ML سودآوری تجاری را ساده و کارآمد ارائه می دهند و می توانند بهره وری کارکنان فناوری اطلاعات را بهبود بخشند و سرعت ارائه خدمات را افزایش دهند.

 

اگر نیاز به فضای ذخیره سازی بسیار زیاد دارید یا اگر به قابلیت های مجازی سازی در مقیاس بزرگ نیاز دارید ، به یک گزینه کامل مانند برج ، رک یا سرور تیغه نیاز دارید. ما Family HPE BladeSystem را توصیه می کنیم: سرورهای تیغه HP ProLiant درون محفظه ای قرار می گیرند و تیغه ها با هم یک سیستم تیغه را تشکیل می دهند. HP BladeSystem یک زیرساخت زیرساختی مدولار است که پردازش ، ذخیره سازی ، ساختار ، مدیریت ، نیرو و سرمایش را برای کاهش هزینه ها ، سرعت بخشیدن به کارها و ساده سازی ارائه خدمات در محیط های فیزیکی ، مجازی و رایانش ابری جمع می کند.

خانواده HPE BladeSystem تجربه کاملاً جدیدی را با قدرت فرد در فناوری اطلاعات ارائه می دهد: زیرساخت و یک سیستم عامل مدیریتی برای تسریع در ارائه خدمات.